امروز یکشنبه 31 تیر 1397 ساعت 09:18:18

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 6159 - تاریخ انتشار : شنبه 07 بهمن 1396 - ساعت: 15:18

چاپ
به مردم وعده دروغ ندهید

امام جمعه شهرستان بهشهر :

به مردم وعده دروغ ندهید


حجت الاسلام والمسلمین سید عربعلی جباری مراسم تودیع و معارفه فرماندار بهشهر در سالن اجتماعات فرمانداری بهشهر با بیان اینکه به مردم وعده دروغ ندهید گفت : با اشتغال می توان بسیاری از معضلات و مشکلات مانند طلاق ، دزدی ، اعتیاد و ... را حل کرد .

به گزارش خبرنگار صدای بهشهر ، حجت الاسلام سید عربعلی جباری در جلسه تودیع و معارفه فرماندار بهشهر اظهار کرد:بیکاری یکی از مشکلات اساسی جوانان این شهرستان است و مدیران باید برای حل این مشکل تلاش کنند.

وی با بیان اینکه به مردم وعده دروغ ندهید ادامه داد : با اشتغال می توان بسیاری از معضلات و مشکلات مانند طلاق،دزدی،اعتیاد و ... را حل کرد.

امام جمعه شهرستان بهشهر از زحمات و تلاش های سید خالق سجادی تشکر و قدردانی کرد و گفت : کشور به فرماندارانی نیاز دارد که صادقانه و خالصانه و بی ریا برای نظام خدمت کنند.

حجت الاسلام جباری مدیران را به صداقت و خدمتگزاری فراخواند و افزود : در نظام اسلامی ،مدیران باید متعهدانه و صادقانه برای رفع مشکلات مردم تلاش کنند و پاسخگوی مردم باشند.

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهشهر به فرماندار جدید این شهرستان توصیه کرد  در جایگاه فرماندار آن ابهت و صولت حفظ شود تا دستگاه ها و ادارات پیگیر باشند.دیدگاه شما در مورد : به مردم وعده دروغ ندهید

به مردم وعده دروغ ندهید تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا