امروز شنبه 05 خرداد 1397 ساعت 12:55:17

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

کد خبر : 6208 - تاریخ انتشار : دوشنبه 09 بهمن 1396 - ساعت: 09:42

چاپ

هافبکی که نظر برانکو را تغییر داد


«احمد نوراللهی» هافبک پرسپولیس در همین مدت زمان اندکی که به ترکیب پرسپولیس اضافه شده توانسته نظر برانکو را برای بازی در ترکیب ثابت جلب کند.

سرانجام سربازی پر دردسر و عجیب احمد نوراللهی به پایان رسید و این بازیکن توانست مجوز حضور در میادین فوتبال را کسب کند و حالا به سرعت توانسته خودش را به ترکیب اصلی پرسپولیس برساند.

احمد نوراللهی پس از پایان خدمت سربازی اش از هفته بیستم رقابت های لیگ برتر مجوز بازی با پیراهن پرسپولیس را دریافت کرد. حضور هافبک سرخپوشان در دوبازی گذشته پرسپولیس در نیمه دوم بازی به عنوان بازیکن ذخیره رقم خورد تا مجموع دقایق بازی اش به نود دقیقه هم نرسد.

با این حال نوراللهی توانست تاثیر خودش را در تساوی یک - یک پرسپولیس در هفته بیستم مقابل گسترش فولاد تبریز بگذارد و در پیروزی سه بر یک سرخپوشان مقابل پیکان تهران هم نقش خود را در سومین گلی که به ثمر رسید نشان دهد.

برانکو ایوانکوویچ که برای حضور نوراللهی در ترکیب اصلی تیمش منتظر بود تا هافبک پرسپولیس به شرایط ایده آل بازگردد بعید نیست از وی به عنوان زوج محسن ربیع خواه در کمربند میانی بازی پرسپولیس و سپاهان اصفهان بهره ببرد.

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۱۵:۵۰ روز جمعه در هفته بیست و دوم رقابت های لیگ‌برتر در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف سپاهان اصفهان می‌رود.دیدگاه شما در مورد : هافبکی که نظر برانکو را تغییر داد

هافبکی که نظر برانکو را تغییر داد تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا