امروز جمعه 29 تیر 1397 ساعت 21:11:53

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

کد خبر : 6233 - تاریخ انتشار : سه شنبه 10 بهمن 1396 - ساعت: 08:30

چاپ

عذرخواهی پلیس راهور از هموطنان


جانشین رییس پلیس راهور ناجا با اشاره به حادثه در راه ماندن جمعی از هموطنان در محور‌های مواصلاتی در پی بارش برف و کولاک افزود: باز هم از مردم بابت حادثه عذرخواهی می‌کنم. مردم حق دارند در مورد گرفتاری در جاده قم و آزادراه کرج گله‌مند باشند.

سردار موسی امیری با اشاره به این که بارش شدید برف و ترافیک یکی از علل گرفتاری مردم در این دو محور اصلی بود گفت: باید نقش دستگاه‌ها در بروز این اتفاق و گرفتار شدن مردم در برف بررسی و تعیین شود. در عین حال که ما از دستگاه‌ها ممنون هستیم، اما مجبور شدیم یگان ویژه پلیس را برای کمک فراخوان کنیم.

جانشین رییس پلیس راهور ناجا با بیان این که شرایط سخت و دشواری داشتیم افزود: همه دستگاه‌ها باید مرور کنند کجای کارشان ایراد داشت.

وی به تردد‌های جاده‌ای در شب‌های زمستان اشاره کرد و گفت: شب‌های زمستان برودت و لغزندگی بیشتر است و بهتر است افراد به هیچ وجه شب‌ها رانندگی نکنند. همچنین علاوه بر زنجیرچرخ باید قبل از سفر وضعیت جاده‌ها را از طریق تلفن ۱۲۰ در تهران و ۸۸۲۵۵۵۵۵، ۰۲۱ در سراسر کشور استعلام کنند.

جانشین رییس پلیس راهور ناجا با بیان این که پیش بینی شده است برودت هوا به منفی ۲۰ درجه برسد گفت: دمای هوا در جاده فیروزکوه هم‌اکنون به منفی ۱۵ درجه رسیده است. در عین حال تمام ماموران پلیس راهور و پلیس راه در آماده باش کامل هستند و پیش بینی می‌شود از ظهر دوشنبه جاده‌های مسدود شده بازگشایی شوند.

وی افزود:برای تهران در روز دوشنبه پیش بینی یخ‌زدگی معابر داریم و بستن زنجیر چرخ در برخی معابر تهران دوشنبه لازم است در عین حال در روز یکشنبه در نقاط شمالی با مشکل روبرو بودیم.

براساس گزارش سایت پلیس، جانشین رییس پلیس راهور ناجا ابراز امیدواری کرد که با همکاری شهروندان مشکلات این چند روزه برطرف شود و شاهد هیچ حادثه‌ای در معابر نباشیم.دیدگاه شما در مورد : عذرخواهی پلیس راهور از هموطنان

 عذرخواهی پلیس راهور از هموطنان تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا