امروز دوشنبه 30 بهمن 1396 ساعت 11:32:35

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 6241 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 12 بهمن 1396 - ساعت: 15:24

چاپ
اجازه نمی دهم بهشهر را مانند گوشت قربانی تقسیم کنند

امام جمعه بهشهر:

اجازه نمی دهم بهشهر را مانند گوشت قربانی تقسیم کنند


امام جمعه بهشهر در جمع مسئولان بهشهر گفت به مناسبت آغاز دهه فجر گفت : نمی شود هرکسی قلم به دست بگیرد و بگوید فلان روستا به فلان روستا یا شهر الحاق شود،هرکسی نباید در تقسیمات کشوری نظر دهد .


به گزارش خبرنگار صدای بهشهر، حجت الاسلام سید عربعلی جباری در جمع مدیران ادارات و نهادها از برخی بی توجهی ها انتقاد کرد و گفت: امروز حفظ وحدت مهمترین وظیفه ما در جامعه اسلامی و پاسداری از ارزش های انقلاب مبدا است.

 

وی با تاکید بر توسعه شهری ادامه داد:وضعیت کارخانجات و شرکت ها را دریابید مشکلات را به راحتی توجیه نکنید با تلاش و مدیریت جهادی برای عمران و ابادی شهر تلاش کنید.

 

امام جمعه بهشهر اظهار کرد: شهرهای خلیل شهر و رستمکلا از شهرهای نوپایی هستند که برای اجرای پروژه ها در این شهرها باید آینده نگری شود حتی شهرهای بزرگی مانند اصفهان یک روزه اصفهان نشدند بلکه با حمایت،توجه،استفاده از ظرفیت ها و آینده نگری به مدیریت و توسعه شهری دست یافتند.

 

حجت الاسلام جباری با بیان اینکه ما دچار غفلت و غرور شده ایم افزود: ابهت و اقتدار جامعه،روحیه انقلابی گری،امربه معروف و تبعیت از ولایت فقیه باید حفظ شود.

 

وی ادامه داد: سه عامل مکتب،رهبر و مردم در انقلاب ما موثر هستند و ابهت و افتخار مکتب و رهبر به مردم است و ما باید این مردم را قدر بدانیم.

 

این مسئول به صراحت گفت: از وضعیت توسعه و پیشرفت شهرستان راضی و قانع نیستم این شهر مذهبی از برخی مشکلات رنج می برد و مدیران شهرستان باید هماهنگ و همگام در جهت توسعه شهر گام بردارند.

 

حجت الاسلام جباری گفت:وضعیت نامناسب ورودی و خروجی شهر بارها و خروج شهرداری از پارک ملت تذکر داده شد اگرچه به زبان گفتند "چشم" ولی تا امروز محقق نشد.

 

وی گفت: مدیریت جمعی باید بهشهر را از این وضعیت نجات دهد تا مسیر توسعه تسهیل شود.

 

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهشهر خاطرنشان کرد: بنده اجازه نمی دهم بهشهر را مانند گوشت قربانی تقسیم کنند.قدرت شهرستان باید حفظ بماند.تقسیمات کشوری چارچوب دارد.نمی شود هرکسی قلم به دست بگیرد و بگوید فلان روستا به فلان روستا یا شهر الحاق شود.هرکسی نباید در تقسیمات کشوری نظر دهد.دیدگاه شما در مورد : اجازه نمی دهم بهشهر را مانند گوشت قربانی تقسیم کنند

اجازه نمی دهم بهشهر را مانند گوشت قربانی تقسیم کنند تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا