امروز دوشنبه 04 تیر 1397 ساعت 04:38:22

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 6252 - تاریخ انتشار : سه شنبه 17 بهمن 1396 - ساعت: 16:06

چاپ
۴ طرح و پروژه اشتغالزایی در بهشهر بهره برداری شد

۴ طرح و پروژه اشتغالزایی در بهشهر بهره برداری شد


همزمان با ششمین روز از دهه فجر، چهار طرح و پروژه اشتغالزایی در بهشهر با بیش از ۲۰ میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری رسید.

همزمان با افتتاحیه های مختلف دهه فجر، ۴ طرح اشتغال زایی در بخش مرکزی و شهری بهشهر با اعتبار بیش از ۲۰ میلیارد ریال و اشتغال زایی مستقیم برای ۲۰نفر، به بهره برداری رسید.

 

هادی خنجری سرپرست فرمانداری بهشهر در این باره به خبرنگار مهر گفت: افتتاح مهد کودک به همت و تلاش اداره بهزیستی با اعتبار ۷۰۰ میلیون ریال و افتتاح کارگاه تولید لنت ترمز به همت صندوق کارآفرینی امید با اعتبار ۶۰ میلیون ریال از جمله طرح های افتتاح شده در حوزه شهری بهشهر است.

 

هادی خنجری افزود: افتتاح گلخانه پرورش لیمو و افتتاح مرغداری گوشتی ۲۰ هزار قطعه ای به همت جهاد کشاورزی با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال از جمله افتتاحیه ها در بخش مرکزی بهشهر بوده است.

 

وی بیان داشت: تلاش برای خدمت رسانی به مردم شهر و روستا از جمله وظایف مهم خدمتگزاران به مردم است که این مهم با قوت سرلوحه کار ما قرار داشته و دنبال می شود و همه مسئولان باید به خواسته ها و نیازمندی های مردم برای خدمت رسانی بهتر استفاده کرده و و برای بهبود وضعیت تلاش کنند.

 

وی گفت: خدمت رسانی به مردم اولویت مهم مسئولان است و لذا مسئولان مطالبات مردم را شنیده و در راستای خدمت رسانی بهتر به مردم تلاش کنند.دیدگاه شما در مورد : ۴ طرح و پروژه اشتغالزایی در بهشهر بهره برداری شد

۴ طرح و پروژه اشتغالزایی در بهشهر بهره برداری شد تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا