امروز دوشنبه 04 تیر 1397 ساعت 04:42:16

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 6258 - تاریخ انتشار : شنبه 21 بهمن 1396 - ساعت: 22:32

چاپ

بهره برداری از فاز نخست بازسازی، لایروبی و احیای مخازن لپو


سرپرست فرمانداری بهشهر عنوان کرد:با تلاش مسؤولان و ظرفیت دولتی اعتبارات خوبی به بخش گردشگری و دیگر حوزه‌های سرمایه‌گذاری تحقق یافت.

با حضور خنجري فرماندار بهشهر، شاعري نماينده مردم شرق مازندران در مجلس، يخكشي مدیرعامل آب منطقه‌ای مازندران، فاز نخست بازسازی، لایروبی و احیای مخازن لپو در بهشهر به بهره برداري رسيد.

 

وي گفت: از همه سرمايه گذاران براي سرمايه گذاري در بخش هاي مختلف صنعتي، گردشگري و اشتغال و توليد در منطقه استقبال مي كنيم و دولت و مجلس آمادگي دارد تا موانع را از پيش رو برداشته و امنيت را فراهم كند تا چرخه توليد و اشتغال در شهرستان بهشهر فعال شود.

 

هادی خنجری در این مراسم عنوان کرد:بحران آب در کشور اشاره کرد و افزود: مازندران باوجود تلاش‌های انجام شده نتوانست جایگاه اصلی خود را پیدا کند و چالش اصلی ما مدیریت آب است نه کمبود بارش.

وی بیان کرد: قطب کشاورزی مازندران تحت تاثیر باران قرار گرفته است و به دلیل کم بارانی در معرض تهدید است.

 


این مسؤول با بیان اینکه تالاب‌ها و مهاجرت پرندگان فرصت مناسبی برای جذب گردشگر است، تصریح کرد: گردشگری شهرستان بهشهر با وجود ظرفیت‌های طبیعی و ظرفیت‌هایی چون نماینده مجلس شورای اسلامی و مدیران کارآمد باید فعال شود و باید تمامی چالش‌هایی که در مسیر توسعه قرار دارد باهمت مسؤولان برداشته شود تا شاهد تحولی عظیم در این صنعت باشیم.

 

خنجری اظهار کرد: با تلاش مسؤولان و ظرفیت دولتی اعتبارات خوبی به بخش گردشگری و دیگر حوزه‌های سرمایه‌گذاری تحقق یافت.

 

وی در پایان گفت: دولت و مجلس این آمادگی را دارند که موانع برسر راه سرمایه‌گذاران را بردارند و امنیت سرمایه‌گذاری را برای فعال شدن چرخه اقتصادی و ایجاد اشتغال را ایجاد کنند.

 دیدگاه شما در مورد : بهره برداری از فاز نخست بازسازی، لایروبی و احیای مخازن لپو

بهره برداری از فاز نخست بازسازی، لایروبی و احیای مخازن لپو تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا