امروز دوشنبه 04 تیر 1397 ساعت 04:40:34

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 6259 - تاریخ انتشار : یکشنبه 22 بهمن 1396 - ساعت: 14:49

چاپ
ملت ایران نباید از گرانی و بی‌عدالتی رنج ببرند

ملت ایران نباید از گرانی و بی‌عدالتی رنج ببرند


امام جمعه بهشهر با تاکید بر اینکه مردم ما شایسته خدمت هستند، گفت: ملت ما نباید از گرانی، تبعیض و بی‌عدالتی‌ها رنج ببرند و مسؤولان باید این موضوع را جدی بگیرند.

حجت‌الاسلام سیدعربعلی جباری  در راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع مردم بهشهر گفت: 22 بهمن یادآور خاطرات روزهایی است که مردم پابه عرصه مبارزه گذاشتند و رژیم را سرنگون و نظامی مبتنی بر ولایت و عدالت را برقرار ساختند.

 

وی بابیان اینکه 22 بهمن فریاد معمار کبیر انقلاب است، افزود: 22 بهمن یادآور فریادها و صداهای طنین‌انداز مردمی بود که خواستار سرنگونی رژیم پهلوی و برقراری حکومت علی بود.

 

امام جمعه بهشهر زمانی که ملت از خود ایمان نشان دهند دنیای کفر به عقب رانده می‌شود، بیان کرد: 22 بهمن ماه نوید بخش روزهای درخشانی است که ملت‌های محروم و مستضعف جهان از یوغ استمعارگران خود را رها یافته دیدند.

 

این مسؤول با بیان اینکه رهبر کبیر انقلاب را باید بازشناسی کنیم، تصریح کرد: امام خمینی(ره) شخصیتی است که تاریخ‌ساز شد و تحول ایجاد کرد، وظیفه ماست که شخصیت این معمار کبیر انقلاب را به گوش نسل چهارم انقلاب برسانیم و او را بازشناسی کنیم.

 

وی افزود: ملت ما نسبت به دنیای کفر و استکبار ضدضربه و غیرقابل نفوذ است و در طول این 39 سال سر سازش با آنان ندارد و تا آخرین قطره خون از دین و رهبری حمایت می‌کنند.

جباری با اشاره به مصادف شدن راهپیمایی 22 بهمن با ایام فاطمیه، اظهار کرد: قوت در دین و عدم ناامیدی، بصیرت در فهم آیات از وظایفی است که امروزه همه ما باید با الگو گرفتن از صدیقه کبری(س)  به آن جامعه عمل بپوشانیم.

 

وی بیان کرد: ملتی که انس به قرآن داشته باشد دچار سستی، ضعف و ناامیدی نمی‌شود، یقین بدانید قرآن در دل مومنان تحول ایجاد می‌کند و آنان را به سمت عدالت و انصاف سوق می‌دهد.

 

امام جمعه بهشهر با تاکید بر اینکه مردم ما شایسته خدمت هستند، گفت: ملت ما نباید از گرانی، تبعیض و بی‌عدالتی‌ها رنج ببرند و مسؤولان باید این موضوع را جدی بگیرند.

 

وی در پایان با تاکید براینکه صدا و پیام انقلاب باید به نسل جوان برسد، افزود: آمریکا باید بداند که ملت ما با اتحاد و همدلی مشکلات را حل خواهد کرد و تا آخرین نفر و قطره خون پای این انقلاب می‌ایستد/فارسدیدگاه شما در مورد : ملت ایران نباید از گرانی و بی‌عدالتی رنج ببرند

ملت ایران نباید از گرانی و بی‌عدالتی رنج ببرند تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا