امروز یکشنبه 31 تیر 1397 ساعت 18:53:29

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 6268 - تاریخ انتشار : سه شنبه 15 اسفند 1396 - ساعت: 17:53

چاپ
 دیدار مدیرمنطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد با اعضای هیأت علمی دانشگاه علم و فناوری مازندران

دیدار مدیرمنطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد با اعضای هیأت علمی دانشگاه علم و فناوری مازندران


مهندس سیاوش رضوانی در سلسله جلسات خود با دانشگاهیان ، این بار مهمان دانشگاه علم و فناوری مازندران شد.

مدیربنادرودریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد در جمع اعضای هیأت علمی و دانشجویان دانشگاه علم و فناوری مازندران در شهرستان بهشهر ، منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد را برای این شهرستان و استان مازندران موهبتی اقتصادی عنوان کرد و گفت این بندر به عنوان بزرگترین بندر حاشیه دریای خزر و سومین بندر بزرگ کشور نقش مهمی را در صادرات و واردات استان ایفا می نماید.

مهندس رضوانی ضمن معرفی منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد و بیان قابلیت ها و ظرفیت ها ، اظهار داشت یکی از برنامه های اصلی این بندر توسعه ترانزیت کالا و افزایش تنوع آن در حوزه دریای خزر می باشد.

وی به وجود تجهیزات مدرن تخلیه و بارگیری از قبیل جرثقیل های گنتری کرین ، ریلی کرین ، ریچ استاکر و ... در بندرامیرآباد اشاره و تأکید کرد جامعه دانشگاهی کشور به خصوص دانشگاه ها و همچنین پارک های علم و فناوری می توانند کمک شایانی را در به روزرسانی این تجهیزات به بنادر استان کنند.

مدیربندرامیرآباد با تأکید بر ارتقاء ارتباط صنعت و دانشگاه ، افزایش کد رشته های مربوط به امور دریایی و بندری در دانشگاههای استان را با توجه به ظرفیت های موجود در بنادر امیرآباد ، نوشهر و فریونکنار خواستار شد.

در پایان این نشست ، مهندس رضوانی به پرسش های اساتید و دانشجویان حاضر در جلسه پاسخ دادیدگاه شما در مورد : دیدار مدیرمنطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد با اعضای هیأت علمی دانشگاه علم و فناوری مازندران

 دیدار مدیرمنطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد با اعضای هیأت علمی دانشگاه علم و فناوری مازندران تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا