امروز دوشنبه 01 مرداد 1397 ساعت 02:41:41

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 6285 - تاریخ انتشار : جمعه 18 اسفند 1396 - ساعت: 15:36

چاپ
ازدواج آسان سبب کاهش معضلات اجتماعی می‌شود

امام جمعه شهرستان بهشهر :

ازدواج آسان سبب کاهش معضلات اجتماعی می‌شود


حجت‌الاسلام سیدعربعلی جباری گفت : قران کریم نور و شفا است که به همگان توصیه به ازدواج آسان می‌کند و این ازدواج آسان باعث کاهش معضلات اجتماعی می‌شود که همگان باید کاری انقلابی در امر ازدواج جوانان داشته باشیم

حجت‌الاسلام سیدعربعلی جباری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بهشهر با تبریک روز میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و همچنین معمار کبیر انقلاب اسلامی اظهار کرد: بنیان خانواده باید براساس اخلاق اسلامی، حفظ شود چرا که دشمن به دنبال این است که به اساس خانواده‌های ایرانی آسیب وارد کند و غفلت در این میدان باعث فروپاشی نظام خانواده می‌شود.

وی در سخنان خود به مسئله ازدواج جوانان پرداخت و خاطرنشان کرد: کتاب خدا قران کریم نور و شفا است که به همگان توصیه به ازدواج آسان می‌کند و این ازدواج آسان باعث کاهش معضلات اجتماعی می‌شود که همگان باید کاری انقلابی در امر ازدواج جوانان داشته باشیم.

امام‌ جمعه بهشهر گفت: در میان بندگان در این سرزمین بندگانی هستند که سعی می‌کنند حوائج و مشکلات مردم را برطرف کنند این‌ها در قیامت هیچ گرفتاری نخواهند داشت و هرکسی دل مؤمنی را شاد کند خداوند روز قیامت دل او را شاد خواهد کرد که کمیته امداد این کار بزرگ را انجام می‌دهد اما بعد از کمک کردن نباید هیچ منتی بگذاریم که من به شما کمک کردم.
 
این مسئول در بخش دیگر خطبه‌های خود به مسئله اهمیت امنیت در جامعه اسلامی اشاره و تأکید کرد: اگر امروز امنیت و آسایشی در جامعه اسلامی و ایران داریم به برکت خون شهدا است.
 
جباری در پایان گفت: مقام معظم رهبری فرمودند که هرکجا شرارت است آنجا آمریکا حضور دارد و ما امروز می‌بینیم که آمریکا این استکبار جهانی در همه جای جهان در حال تفرقه‌افکنی و جنگیدن است.دیدگاه شما در مورد : ازدواج آسان سبب کاهش معضلات اجتماعی می‌شود

ازدواج آسان سبب کاهش معضلات اجتماعی می‌شود تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا