امروز دوشنبه 01 مرداد 1397 ساعت 02:50:09

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 6288 - تاریخ انتشار : دوشنبه 21 اسفند 1396 - ساعت: 10:32

چاپ
 اعزام بیش از 1400 نفر بهشهری به اردوی زیارتی راهیان نور

فرمانده سپاه بهشهر خبرداد

اعزام بیش از 1400 نفر بهشهری به اردوی زیارتی راهیان نور


عابدین داغمه چی گفت : هزار و 400 نفر از شهرستان بهشهر به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می‌شوند .

سرهنگ پاسدار عابدین داغمه چی با بیان اینکه اعزام کاروان‌های راهیان نور یک حرکت فرهنگی و معنوی با هدف حفظ دستاوردهای نظام و ارزش‌های دفاع مقدس است، اظهار کرد: اردوهای راهیان نور نقش به‌سزایی در آشنایی جوانان با فرهنگ، تفکر بسیجی، مفاهیم ارزشمند ایثار، فداکاری و شجاعت دارد.

وی حضور جوانان را در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس ارزشمند دانست و افزود: اعزام کاروان راهیان نور، با حضور قشر جوان و نوجوان، فرصت بسیار ارزشمندی است تا با رشادت‌های رزمندگان در جریان هشت سال جنگ تحمیلی آشنا شوند و در واقع انتقال فرهنگ شهادت و ایثار است.

فرمانده سپاه بهشهرتصریح کرد : دشمنان سعی دارند که دوران هشت سال دفاع مقدس به فراموشی سپرده شود، پس اعزام به این مناطق می‌تواند نقش موثری در خنثی کردن نقشه‌های دشمنان داشته باشد.

داغمه چی با بیان اینکه تمام کشورهایی که جنگ را تجربه کردند به‌دنبال اعزام نسل جوان به مناطق عملیاتی جنگ‌زده خود هستند، خاطرنشان کرد: برخی به‌دنبال محو کردن فرهنگ ایثار و شهادت هستند بنابراین باید با هنر مدیریت خود در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه در نظامی زندگی می‌کنیم که امنیت آن مدیون خون شهدا است، اضافه کرد: امسال یک‌هزار و 400 نفر به مناطق جنوب اعزام می‌شوند و با افراد خودجوشی که به این مناطق می‌روند، پیش‌بینی می‌کنیم تا 2 هزار نفر از این شهرستان به مناطق جنوب اعزام شوند..دیدگاه شما در مورد : اعزام بیش از 1400 نفر بهشهری به اردوی زیارتی راهیان نور

 اعزام بیش از 1400 نفر بهشهری به اردوی زیارتی راهیان نور تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا