امروز دوشنبه 01 مرداد 1397 ساعت 02:11:59

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 6299 - تاریخ انتشار : سه شنبه 22 اسفند 1396 - ساعت: 11:00

چاپ
عضویت 7 هزار بهشهری در اداره کتابخانه های شهرستان بهشهر

رئیس اداره کتابخانه‌های بهشهر خبرداد :

عضویت 7 هزار بهشهری در اداره کتابخانه های شهرستان بهشهر


ذبیح پور با بیان اینکه هم‌اکنون 11 کتابخانه عمومی در شهرستان بهشهر فعال است، گفت : پنج کتابخانه بصورت نهادی و شش کتابخانه بصورت مشارکتی در حال فعالیت می باشد و این کتابخانه ها دارای 7 هزار عضو فعال است که از این تعداد 2800 نفر مرد و 4200 نفر زن هستند .

علی ذبیح پور صبح امروز در گفت و گویی اظهار کرد: تمدن‌های پویا و ماندگار به فرهنگ کتاب و کتابخوانی اهمیت خاصی می‌دهند و پویایی و ماندگاری آنها نیز به همین دلیل است و افراد کتابخوان انسان‌هایی هستند که درک و فهم بالاتری نسبت به مسائل دارند و روز به روز بر اطلاعات و دانایی‌ آنها افزوده می‌شود.

 

رئیس اداره کتابخانه‌های بهشهر تصریح کرد : اهمیت پرداختن به کتابخوانی و انس با کتاب قدری مهم است که در آموزه‌های دینی و روایات اسلامی بر آن تاکید و سفارش فراوان شده است .

 

ذبیح پور بیان کرد : کتابخانه های عمومی برای گروه سنی کودک برنامه هایی همچون نشست کتابخوان کودک، کارگاه های قصه گویی، نقاشی کاردستی آموزشی و برای گروه سنی بزرگسال برنامه هایی همچون معرفی کتاب، کلاس های آموزشی، جلسات نقد و بررسی کتاب، نشست کتابخوان، شب شعر و... برگزار می شود.

 

وی با بیان اینکه کتابخانه های عمومی نهادی 100 درصد فرهنگی و آموزشی است، افزود: فرهنگ و آموزش دو مقوله ای هستند که بقای هر جامعه ای به آن استوار است و توسعه پایدار هر جامعه با توسعه فرهنگی و آموزشی آن جامعه سنجیده می شود و مدیریت کتابخانه های عمومی خود را موظف می دانند برای تمامی اقشار جامعه برنامه های فرهنگی در راستای سیاست نهاد کتابخانه های عمومی کشور اجرا کنند .

 

ذبیح پور با بیان اینکه هم‌اکنون 11 کتابخانه عمومی در شهرستان بهشهر فعال است، ادامه داد : پنج کتابخانه بصورت نهادی و شش کتابخانه بصورت مشارکتی در حال فعالیت می باشد و این کتابخانه ها دارای 7هزار عضو فعال است که از این تعداد 2800 نفر مرد و 4200 نفر زن هستند .

 

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی بهشهر از وجود 120 هزار عنوان کتاب در کتابخانه های بهشهر خبر داد و افزود : تعداد 107 هزار عنوان کتاب در این کتابخانه ها موچود می باشنددیدگاه شما در مورد : عضویت 7 هزار بهشهری در اداره کتابخانه های شهرستان بهشهر

عضویت 7 هزار بهشهری در اداره کتابخانه های شهرستان بهشهر تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا