امروز یکشنبه 31 تیر 1397 ساعت 18:38:31

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 6305 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 24 اسفند 1396 - ساعت: 10:55

چاپ
راه‌اندازی 4 پایگاه امدادی در طرح نوروزى هلال احمر بهشهر

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بهشهر خبرداد

راه‌اندازی 4 پایگاه امدادی در طرح نوروزى هلال احمر بهشهر


حسین حیدری بهشهر به راه‌اندازی 4 پایگاه ثابت و موقت درطرح امداد و نجات اشاره کرد

حسین حیدری در گفت و گو با خبرنگار صدای بهشهر با اشاره به طرح امداد و نجات هلال‌احمر بهشهر اظهار داشت : طرح ملی امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر از 25 اسفند شروع و تا 15 فرودین سال آینده ادامه دارد.

 

رئیس جمعیت هلال احمر بهشهر از به‌کارگیری 16 نفر از امدادگران و داوطلبان جمعیت هلال‌احمر در اجرای این طرح خبر داد و گفت: در این پایگاه ها خودروهای نجات، آمبولانس و پرسنل پشتیبان به همراه امدادگران آموزش دیده در این پایگاه ها مستقر شده و نسبت به ارائه خدمات امداد جاده ای به مسافران نوروزی اقدام می کنند.

 

وی افزود: این جمعیت به عنوان عضو ستاد تسهیلات سفر آماده خدمات رسانی به مسافران بوده و خدمات دهی این جمعیت نسبت به سال‌های گذشته افزایش داشته است .

 

حیدری در پایان با اشاره به اهمیت این پایگاه هاى نوروزی در منطقه اضافه کرد: این پایگاه‌ها علاوه بر راهنمایی مسافران و گردشگران، در صورت بروز هرگونه حادثه احتمالی، آماده امدادرسانی هستند.

 

طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی با هدف کاهش حوادث جاده ای و تسریع در امدادرسانی به آسیب دیدگان حوادث همه ساله توسط جمعیت هلال احمر اجرا می شود.دیدگاه شما در مورد : راه‌اندازی 4 پایگاه امدادی در طرح نوروزى هلال احمر بهشهر

راه‌اندازی 4 پایگاه امدادی در طرح نوروزى هلال احمر بهشهر تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا