امروز دوشنبه 04 تیر 1397 ساعت 23:57:05

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 6330 - تاریخ انتشار : شنبه 26 اسفند 1396 - ساعت: 23:09

چاپ
آمادگی لازم برای حمایت از بخش خصوصی برای احداث واحد صنعتی پتروشیمی در بهشهر

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس خبرداد

آمادگی لازم برای حمایت از بخش خصوصی برای احداث واحد صنعتی پتروشیمی در بهشهر


شاعری گفت: آمادگی لازم برای حمایت از بخش خصوصی برای احداث واحد صنعتی پتروشیمی در بهشهر وجود دارد.

علی محمد شاعری شامگاه شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان بهشهر افزود: مشکلات زیست محیطی برای احداث پالایشگاه در خارج از محدوده حفاظت شده میانکاله برطرف شده است.

وی گفت: ملت و مردمی پیروز می شوند که با هم و متحد باشند و بدون انسجام و وحدت نمی توان کارها را به درستی مدیریت کرد.

شاعری ادامه داد: شهری که مجموعه مدیران به وظایف خود عمل کرده و هماهنگ باشد؛ پیشرفت می کند و ملتی پیروز است که از روش های کارآمد مدیریتی استفاده کند و کار جهادی مورد توجه باشد.

این مسئول افزود: اگر به وظایف قانونی خود عمل کنیم قطعا پیروزی خواهیم داشت و باید در کنار منابع مختلف، مدیریت کارآمد اعمال شود و تلاش ما آن است که هم پای مردم برای خدمت رسانی تلاش کنیم.

وی گفت: سال پرفراز و نشیب را پشت سر گذاشتیم و داعش تا مجلس و مرقد امام آمد اما ما توفیقات فراوان داشتیم و اگر لحظه ای غفلت شود متضرر می شویم.

وی با اعلام اینکه چالش اصلی ما سوء تدبیر و مدیریت است؛ یادآور شد: اگر مسئول به وظیفه خود بدرستی عمل نکند معضلات و مشکلات فراوان ایجاد می شود.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس افزود: اگر مسوول بدرستی عمل نکند شاهد افزایش بیکاری هستیم و چنین می شود که در عسلویه بیکاری صفر و در برخی نقاط مازندران ۷تا ۸ درصد و در برخی مناطق همین استان مازندران تا ۱۶درصد برسد.

شاعری گفت: مشارکت مردم، همکاری و استفاده از سرمایه گذاران در کنار مسوولان موجب توسعه همه جانبه است و باید زمینه مشارکت مردم افزایش یابد.

وی افزود: در دو سال گذشته، ۴۴۰ پروژه با اعتبار ۲۱۰۰ هزینه بخش دولتی، مردم و بخش خصوصی در حوزه های مختلف سه شهرستان بهشهر، نکا و گلوگاه افتتاح و به بهره براری رسید./ مهردیدگاه شما در مورد : آمادگی لازم برای حمایت از بخش خصوصی برای احداث واحد صنعتی پتروشیمی در بهشهر

آمادگی لازم برای حمایت از بخش خصوصی برای احداث واحد صنعتی پتروشیمی در بهشهر تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا