امروز دوشنبه 04 تیر 1397 ساعت 23:56:04

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 6331 - تاریخ انتشار : شنبه 26 اسفند 1396 - ساعت: 23:11

چاپ
چندصدایی مانع توسعه بهشهر است

فرماندار شهرستان بهشهر :

چندصدایی مانع توسعه بهشهر است


هادی خنجری با بیان اینکه چند صدایی مانع توسعه شهرستان است، گفت: شاهد حرکت کندی در بخش اجرایی شهرستان هستیم.

هادی خنجری شامگاه شنبه، در جلسه شورای اداری بهشهر افزود: دولت در شهرستان باید کارآمد باشد و وظیفه شناس بوده و فراتر از وظیفه خود به مردم خدمت کند و دولت  و مسوولان اعتدالی،  باید کارکرد اعتدالی داشته و کارآمد باشند و از حواشی دوری کنند.

خنجری گفت: آنچه ما باید به آن عمل کنیم؛ دوری از حاشیه است و باید صرفاً برای مسوولیت هایی که داریم؛ تلاش کنیم.

فرماندار بهشهر با بیان اینکه از همه ظرفیت ها برای خدمت استفاده شود؛ خاطر نشان کرد: باید خدمت کنیم نه تقابل و لذا باید با قرار گرفتن در متن، از حاشیه دوری و به مسئولیت عمل کنیم و میدان دادن به شایستگان از مسائل مهمی است که بابد در جامعه باشد و با ارزیابی از عملکرد مدیران، پایش و رصد کرده و شایسته سالاری معنا پیدا کند و منشا اثر باشیم.

وی بیان داشت: اقتدار مدیریتی، لازمه خدمت به مردم است و این اقتدار با خدمت به مردم محقق می شود و نباید مردم احساس کنند که در جامعه تبعیض و نابرابری و باندبازی است و اجرای عدالت موجب خرسندی مردم خواهد شد و مفسده در حوزه اداری، کم کاری، بروکراسی مذموم و سلامت اداری مورد توجه است.

خنجری ادامه داد: چندصدایی مانع توسعه شهرستان و موجب ناامیدی مردم است و همه کسانی که دل در گرو مردم دارند باید برای رفع مشکلات مردم و بیکاری بعنوان چالش مهم، تلاش کنند.

وی افزود: شاهد حرکت کندی در بخش اجرای شهرستان هستیم و می توانیم بهتر باشیم و نیازمند توان افزایی و تجمیع توان ها داریم و باید به خوبی حرف زدن و شعار دادن، عمل کنیم.

فرماندار بهشهر بیان داشت: سرمایه های عظیم اجتماعی شهرستان در توسعه نقش آفرینی دارد و باید گلایه های مردم را جدی بگیریم و غفلت نکنیم.

خنجری با تاکید بر حضور و در دسترس بودن مدیران در ایام عید گفت: برای ترک شهرستان مدیران حتما از فرماندار اجازه بگیرند و بدون اطلاع از شهر خارج نشوند و در خط مقدم باقی بمانند.دیدگاه شما در مورد : چندصدایی مانع توسعه بهشهر است

چندصدایی مانع توسعه بهشهر است تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا