امروز جمعه 29 تیر 1397 ساعت 20:59:12

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 6336 - تاریخ انتشار : یکشنبه 12 فروردین 1397 - ساعت: 15:34

چاپ
۱۰ مسجد در بهشهر میزبان معتکفان است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بهشهر :

۱۰ مسجد در بهشهر میزبان معتکفان است


حجت الاسلام سید محمد بابایی از برگزاری مراسم معنوی اعتکاف در مساجد این شهرستان خبر داد و گفت : ۱۰ مسجد میزبان معتکفین در سال جاری است .

حجت الاسلام سید محمد بابایی افزود: حضور آحاد مردم و خصوصاً جوانان در مراسم معنوی اعتکاف نوعی خودسازی است که هر سال با حضور بیشتری از جوانان و نوجوانان برگزار می شود.

وی اظهار کرد: سال گذشته دو هزار و ۲۰ نفر در شهرستان بهشهر در مراسم معنوی اعتکاف شرکت کردند که ۱۵۶۰ نفر از این تعداد جوانان و نوجوانان هستند و هرسال شاهد استقبال بیش از پیش جوانان در این مراسم معنوی هستیم.

بابایی، ضمن تبریک میلاد سراسر نور مولی الموحدین حضرت علی (ع) و ایام البیض این روزها را فرصتی مناسب برای خلوت با خالق هستی و جدا شدن از مسائل دنیا و زندگی مادی و خلوتی با خداوند تبارک و تعالی دانست.

عضو شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهشهر به حضور پرشور جوانان و نوجوانان در مراسم معنوی اعتکاف در سال‌های اخیر اشاره کرد و افزود: فرصت معنوی اعتکاف را باید قدر دانست و برای عمق‌بخشی به باورهای دینی و اعتقادی از این ایام گرانقدر استفاده کرد.

بابایی، بابیان اینکه مراسم اعتکاف فرصت کم نظیری برای تقرب به درگاه الهی است و موجب تقویت باورهای دینی نسل جوان می شود؛ گفت: سنت حسنه اعتکاف درسالیان گذشته مورد اقبال قشرهای مختلف بویژه جوانان ونوجوانان واقع شده است و نقش بسزایی درتقویت باورهای دینی این قشرتاثیر گذار در جامعه دارد.

وی افزود: مراسم اعتکاف امسال با حضور گسترده جوانان ونوجوانان در ۱۰ مسجدشهرستان بهشهر( مسجد جامع بهشهر، مسجد جامع ملامحله، مسجد جامع رستمکلا، مسجد شریفیه رستمکلا، مسجد امام علی (ع) و مسجد جامع زاغمرز، مسجد جامع رکاوند، مسجد امام حسن عسگری (ع) روستای عسگر آباد، مسجد حضرت ابوالفضل(ع) روستای یکه توت و مسجد امام رضا(ع) روستای حسین آباد در حال برگزاری است. / مهردیدگاه شما در مورد : ۱۰ مسجد در بهشهر میزبان معتکفان است

۱۰ مسجد در بهشهر میزبان معتکفان است تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا