امروز دوشنبه 04 تیر 1397 ساعت 04:48:09

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 6339 - تاریخ انتشار : سه شنبه 04 اردیبهشت 1397 - ساعت: 09:15

چاپ
پیشرفت 30 درصدی کلینیک تخصصی طوبی در گلوگاه

رئیس شبکه بهداشت گلوگاه خبر داد:

پیشرفت 30 درصدی کلینیک تخصصی طوبی در گلوگاه


رئیس شبکه بهداشت و درمان گلوگاه گفت: به شهروندان نوید می‌دهیم که تا سال آینده کلینیک تخصصی طوبی در این شهرستان افتتاح شود و ساخت این کلینیک تاکنون ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

به گزارش صدای بهشهر به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان گلوگاه، هادی نجفی‌تیرتاشی امشب در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار کرد: شعار سلامت امسال، پوشش همگانی سلامت برای همه در همه جا با هدف جلب مشارکت مردمی تعیین شد.

وی افزود: اقدامات مفید در جهت سلامت مردم  شبکه بهداشت به تنهایی ۲۵ درصد موثر است، اگر همه دست به دست هم دهیم می‌توانیم مشکلات و معضلات عرصه سلامت را برطرف کنیم.

رئیس شبکه بهداشت و درمان گلوگاه با اشاره به برنامه‌های هفته سلامت بیان کرد: در نخستین روز از این هفته در بازار هفتگی ایستگاه سلامت برپا شد که حدود ۱۰۰ نفر برای اندازه‌گیری فشارخون، قند، مشاوره اعصاب و روان و... مراجعه کردند، همچنین کادر پزشکی برای بیشتر فروشندگان ارزیابی خطرسنجی انجام دادند.

این مسؤول افزود: زنگ سلامت در مدرسه شهیدان حجازی نواخته شد و بین دانش‌آموزان این مدرسه مسابقه با محوریت غذای سالم برگزار شد همچنین برخی از دانش‌آموزان در مسابقه تهیه غذای سالم با پخت انواع آش و شیرینی شرکت کردند.

نجفی یادآور شد: در بین ادارات بیشترین همکاری با آموزش و پرورش صورت می گیرد زیرا زمینه برای آموزش فراهم است و دانش‌آموزان جزء گروه‌های هدف هستند.

وی گفت: در کل شهرستان ۱۱/۲ درصد بیمار دیابتی داریم، برای جلوگیری از پیشرفت بیماری دیابت در بیماران در معرض خطر و کنترل آن بیماران هر ۶ ماه باید میزان قند خون خود را کنترل کنند، کلینیک بیمارستان گلوگاه هر هفته پنج شنبه بیماران دیابتی را پذیرش می‌کند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان گلوگاه تصریح کرد: به شهروندان نوید می‌دهیم که تا سال آینده کلینیک تخصصی طوبی در این شهرستان افتتاح شود و ساخت این کلینیک تاکنون ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

این مسؤول بیان کرد: ساخت فاز دو بیمارستان ثامن الائمه که جزء رویاهای مردم گلوگاه است شروع شده و تاکنون یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان برای پی آن هزینه شد.

نجفی گفت: در دولت اقدامات خوبی در جهت توسعه درمانی این شهرستان صورت گرفته که حضور پزشکان متخصص از جمله این اقدامات است.دیدگاه شما در مورد : پیشرفت 30 درصدی کلینیک تخصصی طوبی در گلوگاه

پیشرفت 30 درصدی کلینیک تخصصی طوبی در گلوگاه تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا