امروز یکشنبه 31 تیر 1397 ساعت 09:11:08

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 6355 - تاریخ انتشار : جمعه 14 اردیبهشت 1397 - ساعت: 07:33

چاپ
 شیخ حسین دانشمند مداح اهل بیت و فعال قرآنی بهشهر درگذشت

شیخ حسین دانشمند مداح اهل بیت و فعال قرآنی بهشهر درگذشت


حسین دانشمند فعال عرصه قرآنی و مداح اهل بیت شب گذشته بر اثر سکته درگذشت

حسین دانشمند فعال عرصه قرآنی و مداح اهل بیت شب گذشته بر اثر سکته درگذشت. امشب، مراسم وداع و عصر فردا ۱۵ اردیبهشت ماه مراسم خاکسپاری آن مرحوم  با حضور اهالی قرآنی و مردم بهشهر برگزار خواهد شد.

به گزارش صدای بهشهر ؛ حسین دانشمند مدیر مهد قرآن کریم شهرستان بهشهر در زمستان سال ١٣٧٣ با دو کلاس حفظ قرآن کریم، به منظور  هدف مقدس ترویج فرهنگ قرآنی و تربیت نیروهای مکتبی و قرآنی فعالیتش را آغاز کرد، این مجموعه قرآنی در حال حاضر با برگزاری چهل کلاس حفظ و مفاهیم برای نونهالان (٥ سال به بالا) و نوجوانان و جوانان و بزرگسالان ، با تلاش ٢٦ مربی زحمتکش و کمک مربی( که خودشان از حافظان قرآنند ) با حضور ٤٦٥ قرآن آموز در مرکز مهد و تعداد ٢١ مربی در کانون های تحت پوشش با ٣٥٢ متربی به فعالیت مشغول است.

حافظان این موسسه نیز در سطح کشور حائز مقام های اول  تا سوم  شده و به عنوان حافظ برتر به کشورهای خارجی اعزام شدند. از جمله بانوان می توان به نجیبه محمدی و حکیمه نصیری اشاره کرد که در سال جاری حکیمه نصیری رتبه نخست حفظ کل را در بین ۲۸ کشور کسب کرد.

سایت صدای بهشهر فقدان این فعال قرآنی را به همه اهالی قرآن خانواده و بستگان مرحوم تسلیت عرض نموده و  برای آن مرحوم، رحمت و غفران واسعه الهی را خواستار است. روحش شاددیدگاه شما در مورد : شیخ حسین دانشمند مداح اهل بیت و فعال قرآنی بهشهر درگذشت

 شیخ حسین دانشمند مداح اهل بیت و فعال قرآنی بهشهر درگذشت تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا