امروز دوشنبه 04 تیر 1397 ساعت 08:22:21

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 6386 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 09 خرداد 1397 - ساعت: 19:31

چاپ
 اجرای عملیات روکش آسفالت در محورهای ارتباطی بهشهر

اجرای عملیات روکش آسفالت در محورهای ارتباطی بهشهر


رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان بهشهر از اجرای عملیات بیش از 6 کیلومتر روکش آسفالت در محورهای بهشهر – زاعمرز، بهشهر- عباس آباد این شهرستان با اعتباری بالغ‌بر 15 میلیارد ریال خبر داد .

رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان بهشهر گفت:به دلیل شرایط آب و هوایی استان و عوامل مختلف محیطی فعالیت‌های گسترده‌ای در زمینهٔ ترمیم و لکه‌گیری روکش آسفالت این شهرستان در حال انجام است.

به گزارش تین‌نیوز وبه نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان مازندران، حسین عرفانی تصریح کرد: عملیات روکش آسفالت محورها، همه‌ساله به‌تناسب اعتبارات و در برنامه این اداره قرار می‌گیرد که با توجه به خرابی محورها و اولویت‌بندی انجام‌شده نسبت به انجام روکش محورها اقدام می‌گردد و ازآنجایی‌که همواری رویه راه‌ها تأثیر قابل‌توجهی در وضعیت ایمنی دارد، انتظار می‌رود پس از اجرای طرح، محور از سطح ایمنی و رضایت‌مندی بالاتری برخوردار شود.

رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای بهشهر، افزود : هدف نگهداری راه، کاهش میزان خرابی و افزایش عمر آن، کاهش هزینه‌های استهلاک وسایل نقلیه با تأمین سطوح عبور مناسب و مطلوب و همچنین ایجاد شرایط مناسب جهت رسیدن به‌موقع به مقصد با تأمین ایمنی است.

وی گفت: این شهرستان دارای 512 کیلومتر راه‌های اصلی-فرعی و روستایی است که عملیات احداث دیوار ضامن، خط‌کشی‌، نصب تابلو علائم و نصب چشم‌گربه‌ای‌، پاک‌سازی حریم، علف‌تراشی روزانه در راه‌های ارتباطی شهرستان در حال اجرا است.دیدگاه شما در مورد : اجرای عملیات روکش آسفالت در محورهای ارتباطی بهشهر

 اجرای عملیات روکش آسفالت در محورهای ارتباطی بهشهر تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا