امروز جمعه 29 تیر 1397 ساعت 20:47:09

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 6393 - تاریخ انتشار : جمعه 01 تیر 1397 - ساعت: 23:06

چاپ
 پیروی از ولایت و رهبری ، عامل همه موفقیت‌هاست

رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس :

پیروی از ولایت و رهبری ، عامل همه موفقیت‌هاست


علاء الدین بروجردی رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت : حرکت در مسیر رهبری و ولایت ، عامل همه موفقیت ها و پیروزی و درخشش ماست و همین مسیر تاکنون ما را از بحران های مختلف نجات داده است.

علاء الدین بروجردی پنجشنبه شب در مراسم چهلمین روز درگذشت حاج علی اصغر خادمیان پدر شهیدان خادمیان و گرامیداشت 60 شهید محله مهدیه بهشهر افزود : حرکت در مسیر صحیح ، خط و مسیر رهبری و ولایت است و قرار گرفتن در این مسیر و حرکت در این وادی ، ابهت و اقتدار را به همراه دارد.


وی ادامه داد : شهدای ما با تاسی از ولایت فقیه ، در جنگ هشت ساله جانانه جنگیدند و یک وجب از این خاک را به دشمن و ایادی کفر ندادند و در ادامه راه آنان ، شهدای مدافع حرم ما و شهید حجی ها با پیروی از رهبری ، مانع دست اندازی های دشمنان به کشور ما شدند.


رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس اظهار داشت : همه ما مدیون خون شهدا و استقامت خانواده های آنان هستیم و باید بدانیم همچنان که در قرآن آمده است ، شهیدان زنده اند و نظاره گر اعمال و رفتار ما خواهند بود.
بروجردی با مقایسه وضعیت ایران پیش و پس از انقلاب ، گفت : در گذشته در ذلت بودیم و اکنون در اوج قدرت هستیم و با استفاده از توان ملی ، امکانات داخلی ، توانمندی های بومی و حمایت از تولید ملی از تحریم های مختلف عبور کرده ایم و از این تحریم هم باید فرصت بسازیم و نوآوری داشته باشیم.


وی افزود : حرکت در مسیر رهبری ، جامعه را از گزندهای مختلف ایمن می دارد و با پیروی از رهبری و ولایت می‌توان در مسیر درست حرکت کرد.


این مراسم با حضور استاندار مازندران و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در مسجد مهدیه بهشهر همراه با نمایش کلیپ و مداحی برگزار شد.


حاج علی اصغر خادمیان پدر شهیدان علی و عباس خادمیان و پدر دو جانباز و یک آزاده روز بیست و سوم اردیبهشت ماه امسال و در سن 88 سالگی به دلیل بیماری دارفانی را وداع گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.دیدگاه شما در مورد : پیروی از ولایت و رهبری ، عامل همه موفقیت‌هاست

 پیروی از ولایت و رهبری ، عامل همه موفقیت‌هاست تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا