امروز جمعه 29 تیر 1397 ساعت 20:45:05

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 6394 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 31 خرداد 1397 - ساعت: 21:09

چاپ
 کاهش ۵۰ درصدی اعتبارات مصوب شهرستان بهشهر

فرماندار شهرستان بهشهر خبر داد :

کاهش ۵۰ درصدی اعتبارات مصوب شهرستان بهشهر


هادی خنجری از کاهش ۵۰ درصدی اعتبارات مصوب خبر داد .

به گزارش صدای بهشهر به نقل ازایلنا از بهشهر، هادی خنجری در جلسه شورای اداری از کاهش ۵۰ درصدی اعتبارات مصوب خبر داد و گفت: اجرای برخی از کارها به پول و اعتبار نیاز ندارد و می توان ظرفیت و توان مردمی برای توسعه در حوزه های مختلف استفاده کرد.

وی با اشاره به چهار موضوع محوری در توسعه شهرستان افزود: باید از ظرفیت تالاب میانکاله به عنوان مقصد گردشگری استفاده کنیم در همین راستا جلسات متعددی با افراد صاحب نظر در این حوزه تشکیل شد و بحث های کارشناسی عمیقی صورت گرفت تا با اکوتوریسم و طبیعت گردی از ظرفیت تالاب میانکاله بهره مند شویم.

نماینده عالی دولت در شهرستان بهشهر گفت: نمی توانیم به خاطر منافع اقتصادی، تالاب میانکاله را نادیده بگیریم اشخاصی در قالب شرکت های مشخص پای کار آمدند تا با حفظ تالاب میانکاله و احیای آنچه که در تالاب از دست داده ایم این تالاب را به عنوان مقصد گردشگری معرفی کنیم.

خنجری اظهار کرد: به سرمایه گذار تاکید شد تا ضمن حفظ موقعیت و مالکیت تالاب از ظرفیت جامعه محلی استفاده شود و مدیریت یکپارچه به بخش خصوصی واگذار شود.

وی در رابطه با بندر امیرآباد گفت: اگر قرار است یک منطقه در مازندران به عنوان منطقه آزاد معرفی شود ما از منطقه آزاد امیرآباد دفاع می کنیم.

این مسئول یادآور شد: بندر ویژه اقتصادی امیرآباد ظرفیت های صنعتی و تجاری دارد این بندر یک هزار و ۱۷۰ هکتار اراضی و حدود یک هزار و ۲۰۰ هکتار اراضی پشتیبان دارد که در کشور بی نظیر است و وجود زیرساخت هایی مانند فیبر نوری، برق ، گاز و ... اسکله رو-رو ریلی و کارخانه ها از دیگر امتیازات این بندر است .

خنجری تاکید کرد: نمی توان از حقوق مردم شهرستان بهشهر بگذریم انتخاب منطقه آزاد باید با بررسی های کارشناسی صورت گیرد.

وی ادامه داد: احداث پالایشگاه نفتی در شهرستان بهشهر از دیگر برنامه هاست که راه های هوایی، ریلی، زمینی و دریایی برای تحقق این سرمایه گذاری وجود دارد.

نماینده عالی دولت خطاب به شهرداران رستمکلا، بهشهر و خلیل شهر گفت: با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی، مبلمان شهری و حوزه های خدماتی ارتقا یابند تا شهر به نقطه ی مطلوب و قابل قبول برسد .دیدگاه شما در مورد : کاهش ۵۰ درصدی اعتبارات مصوب شهرستان بهشهر

 کاهش ۵۰ درصدی اعتبارات مصوب شهرستان بهشهر تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا