امروز جمعه 29 تیر 1397 ساعت 20:46:43

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
خبر شهر

کد خبر : 6396 - تاریخ انتشار : جمعه 01 تیر 1397 - ساعت: 18:21

چاپ
ثابت کرده‌ایم که در مقابل عربده کشی‌های آمریکا تسلیم نمی‌شویم

امام جمعه موقت بهشهر :

ثابت کرده‌ایم که در مقابل عربده کشی‌های آمریکا تسلیم نمی‌شویم


حجت‌الاسلام سیدجواد حسینی‌رکاوندی با تاکید بر اینکه آمریکا جنایتکار بزرگی است، گفت : این مهم را بدانید که عربده‌کشی‌های امروز آمریکا نشان از ضعف او در مقابل ایران و جهان اسلام است.

حجت‌الاسلام سیدجواد حسینی‌رکاوندی در خطبه‌های امروز نماز جمعه بهشهر اظهار کرد: حجاب یکی از موضوعاتی است که در قرآن کریم بسیار مورد سفارش قرار گرفته است و از واجبات و ضروریات است.

وی با بیان اینکه حجاب مختص بانوان نیست، افزود: زمانی که مساله حجاب مطرح می‌شود ذهن‌ها به سمت زنان گرایش پیدا می‌کند این در حالی است که در آیه 22-23 سوره نور ابتدا مردان و سپس زنان را به رعایت حجاب سفارش کرده است.

امام جمعه موقت بهشهر بیان کرد: مساله حجاب یکی از عوامل امنیت برای حفظ خانواده، پرهیز از روابط نادرست، تکریم خانواده و ایجاد امنیت روانی است.

این مسؤول بابیان اینکه بحث حجاب، مساله فطری و طبیعی است، تصریح کرد: برخی از افراد تصور می‌کنند بحث حجاب از ناحیه دین و اسلام است این درحالی است که ما قبل از اسلام هم مساله حجاب را داشته ایم و اسلام مساله حجاب را با الگو قرار دادن عملیاتی ساخته است.

حسینی‌رکاوندی با اشاره به اینکه تقوا سبب دور شدن از فتنه‌ها می‌شود، افزود: اگر شخصی تقوای الهی را پیشه سازد خداوند او را از فتنه‌ها دور و نور و روشنایی را در دل‌ ایجاد می‌کند.

وی اظهار کرد: افرادی که از آمریکا و دشمنان اسلام ترس و وحشت دارند در ظلمات و تاریکی قرار گرفته‌اند و آنا بی‌تقوا هستند.

امام جمعه موقت بهشهر با تاکید بر اینکه آمریکا جنایتکار بزرگی است، بیان کرد: اگر بخواهیم از جنایات آمریکا با موضوعات مختلف در طول تاریخ چیزی بیان کنیم صدها صفحه باید نوشت اما این مهم را بدانید که عربده‌کشی‌های امروز آمریکا نشان از ضعف او در مقابل ایران و جهان اسلام است.

این مسؤول به مساله کمبود آب اشاره کرد و گفت: مساله آب یک موضوع بسیار جدی است و باید تدابیر در این خصوص اندیشیده شود چرا که آب مایه حیاط و آفرینش است.

حسینی‌رکاوندی با بیان اینکه مساله مواد مخدر مساله سیاسی شده است، افزود: متاسفانه امروز مساله مواد مخدر مساله سیاسی شده است و دشمنان جوانان ما را مورد هدف قرار گرفته‌اند و بدانید شخص مصرف کننده مرده است.

وی با اشاره به سالروز سوء قصد به مقام معظم رهبری(حفظه‌الله) بیان کرد: در ششم تیرماه دشمن مقام معظم رهبری(حفظه‌الله) را مورد هدف خود قرار داد که به حول و قوه الهی تیرشان به سنگ خورد و رهبر انقلاب امروز ناخدای کشتی ماست و اگر ایشان نبود ایران در شرایط حساس سقوط می‌کرد.

امام جمعه موقت بهشهر در پایان گفت: هفتم تیرماه سال 1360 با به شهادت رساندن مظلومانه دکتر بهشتی، ایران عاشورای بزرگی را تجربه کرد.دیدگاه شما در مورد : ثابت کرده‌ایم که در مقابل عربده کشی‌های آمریکا تسلیم نمی‌شویم

ثابت کرده‌ایم که در مقابل عربده کشی‌های آمریکا تسلیم نمی‌شویم تغییر کد

 

 

 • روز پزشک مبارک

  روز پزشک مبارک

 • سوم خرداد و فتح خرمشهر

  سوم خرداد و فتح خرمشهر

 • روز بهره وری

  روز بهره وری

 • ملاصدرا

  ملاصدرا